27 października 2011

kobiety kochają błyskotki


Pamiętacie jak jakiś czas temu piszczałam z radości gdy dostałam TRIONA? Otóż nie napisałam jak to było... Było tak, że pewnego wieczoru kiedy mój luby wstał od deski kreślarskiej i wrócił z małym pudełeczkiem. Położył na klawiaturze mojego wiecznie zakurzonego laptopa i rzucił coś w stylu: " żeby Ci było łatwiej..."reszty nie zrozumiałam bo mi serce skoczyło do gardła. Myślałam, że to pierścionek (buahaha!). W pudełeczku było 5  małych przeźroczystych plastikowych płyteczek. A potem się dowiedziałam , że to dodatek do mojej wyrzynarki. No i był pisk :) Do dziś nabijam się, że to brylanty. 
Pudełeczko wsadziłam do szuflady, wciąż nie bardzo rozumiejąc zastosowanie prezentu. Ważna była wyrzynarka. I zaczęłam wyrzynać, głównie te moje litery (ja je naprawdę uwielbiam i mogę hurtowo wręcz). Dobrze szło... nauczyłam się, że po wycinaniu w sośnie trzeba się bardziej przyłożyć do obróbki niż przy dębowym drewnie. Jakich brzeszczotów używać do linii prostych, a jakich do łuków. Miałam też lekcje o stosowaniu odpowiedniego ułożenia brzeszczotu.  
Wczoraj w moje ręce wpadła sklejka i przyznam się, że jakaś katastrofa powstała. Zaczęła się łupać, strzępić, dżaźnić... babski płacz niemocy też był.. i wtedy mój mężczyzna zasugerował mi żebym tych moich brylantów użyła i wiecie co? 


Poezja wyrzynania.  ahhh 

Wracając do wczorajszej zagadki, macie czas do niedzieli włącznie. Ilość maili z odpowiedziami jest nieograniczona, wszystkie odbieram z radością. I nieźle kombinujecie, ale nie zawsze trafnie cudaczka nazywacie :) i to ostatnia podpowiedź. 


Powodzenia czekam na maile :) 

10 komentarzy:

 1. Nie jarze, ale ok. :) Czyli takie dodatki do wyrzynarki dostalas, a myslalas, ze pierscionek?? Alemzesieusmiala!
  A to cudo na zdjeciu, no kurka, nie wiem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj nie zaglądałam do Ciebie kilka dni, a tu taka fajna zagadka!

  "Kiedy biegam, to jestem biegaczem,

  kiedy fruwam, to jestem fruwaczem,

  kiedy się boję, to jestem baczem,

  a tak w ogóle to jestem Gżdaczem.

  Więc podziwiaj mnie i patrz:

  Jestem fruwający Gżdacz!”

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli że akceptujesz Brombę? :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. w kategorii specjalnej :P jeszcze kilka twórczych odpowiedzi ujmujących serce me i ją stoworzę :))

  OdpowiedzUsuń
 5. no dobra jestem tempa jak mało kto tyle o brylantach, a nie pokazałaś co i jak ja się domagam :P

  OdpowiedzUsuń
 6. jedno z opowiadań Wojtyszki
  a ta ksiażka Mellerów, co ostatnio czytałaś fajna?

  OdpowiedzUsuń
 7. pug puppies for sale
  pug puppy for sale near me
  teacup puppies for sale near me
  french bull dog for sale near me
  french bulldog pupies for sale
  cheap pugs for sale
  teacup pug
  teacup pug puppies for sale
  black pugs for sale
  pug puppies for sale,pug puppies for sale near me
  teacup pugs for sale,teacup pugs,French BullDog Puppies for sale,Black French Bulldog puppiesfor sale near me,Frenchies for sale near me,French Bulldog puppies for sale under,teacup pugs,pug puppies near me,teacup pugs,Frenchies puppies for sale,French bulldog for sale,mini French Bulldog puppies for sale,baby pugs for sale,pug breeders near me,pugs puppies for sale,black pug puppies for sale,miniature pug,pug puppies,pugs for sale near me,pugs for sale near me,pugs puppies,Fawn French Bulldog puppies for sale,pugs for sale,baby pugs for sale

  OdpowiedzUsuń