21 października 2011


loves Al.

16 komentarzy:

 1. Fajnie wyszły te sówki.

  Dobrze byłoby mieć taką na palcu wracając wieczorem z garażu ;) (dla bezpieczeństwa):) Także małe drewniane sówki mogą posłużyć nie tylko jako dekoracja i biżuteria.

  Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięk Dziewczyny :) to dopiero połowa miotu, reszta wiekszych egzemplarzy czeka na swoją kolej w debiutowaniu, ale nie mam czasu i serca narazie dla nich...
  Jakbyście miały jakieś propozycje dotyczące 'owls project' dekoracja, wykończenie... piszcie, będę sobie notowała skrzętnie uwagi i propozycje!


  Kasia- sowi kastet to ja jak najbardziej będę teraz nosić w obliczu plotek o gwałcicielu-nożowniku znowu grasującym po mieście. A co do butów to nie mam pudełka nie mam metki, tylko napis made in italy.. ehh, niemniej jakbś była bardziej zainteresowana to zrobe zdjecia i opiszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to bym mogła mieć taką sówkę jako stoper do drzwi :))) cudne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lu- mogę zrobić bedzie pasowała do Twoich babuszek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ola, a gdyby większą wyszlifować do granic możliwości ;) i pomalować na biało na wysoki połysk? Taka czysta, minimalistyczna forma. Tylko kształt i wycięte dziurki-oczy? Co o tym myślisz? Albo biała z przetartymi krawędziami? Albo... biała, szara i czarna (różne wysokości). No, pisałam kiedyś, że mam dużo pomysłów :)

  A w sprawie marki butów - luzik. Będą potrzebne dopiero za kilka lat :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasia- mam jeszcze kilka wiekszych wyciętych więc jak sie uporam z tym co trzeba, zasiądę i popracuje wg wskazuwek :) zawsze też mogę je wyciąć z cieńszego materiału to i szlifowania mniej :)
  bo ja już dzisiaj sobie pazura przytarłam podczas szlifowania maleństw, a wczoraj dopiero były w warsztacie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne!
  Moja córka (l.7) obejrzała je ze mną i mowi, że one są po to "żeby je mieć":) Całą rodzinę: mama, tata i dzieci. Myślałaś tez tak o nich?

  OdpowiedzUsuń
 8. Maggie- przyznam ze myślałam o sowej rodzince, dzieki za podpowiedź zapisuję do notatnika. Pozdrowienia i uściski dla mądrej Młodej, ciocia zrobi jak bedzie chciała:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Al. ale jaki to by musiał być kawał drewna żeby drzwi trzymało i po podłodze się nie ślizgało? :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Lu- można by zrobić taką podstawkę/klin, który trzeba by było poprostu wsunąć pod drzwi, chyba że one mają jakąś wielką moc, która sprawa ze sie same zamykaj. jak naprzykład moje wejściowe do mieszkania

  OdpowiedzUsuń
 11. ale sowy bomba ta na palec świetna:-)

  OdpowiedzUsuń
 12. A jakieś myszki masz? :)
  Citra Solv w USA kupuję.

  OdpowiedzUsuń
 13. Myszki można wyciąć :)) a droga taka impreza z tym preparatem??

  OdpowiedzUsuń
 14. pug puppies for sale
  pug puppy for sale near me
  teacup puppies for sale near me
  french bull dog for sale near me
  french bulldog pupies for sale
  cheap pugs for sale
  teacup pug
  teacup pug puppies for sale
  black pugs for sale
  pug puppies for sale,pug puppies for sale near me
  teacup pugs for sale,teacup pugs,French BullDog Puppies for sale,Black French Bulldog puppiesfor sale near me,Frenchies for sale near me,French Bulldog puppies for sale under,teacup pugs,pug puppies near me,teacup pugs,Frenchies puppies for sale,French bulldog for sale,mini French Bulldog puppies for sale,baby pugs for sale,pug breeders near me,pugs puppies for sale,black pug puppies for sale,miniature pug,pug puppies,pugs for sale near me,pugs for sale near me,pugs puppies,Fawn French Bulldog puppies for sale,pugs for sale,baby pugs for sale

  OdpowiedzUsuń