12 lipca 2016

CZARYZDREWNA.PL

czaryzdrewna.pl

Czary zostały .pl (nareszcie!) 

Przyznaję się, że ten sklep urządzałam dokładnie od zeszłych wakacji, ale co się odwlecze .. to się zrobi, tylko często czas nie stoi po mojej stronie. 
Zapraszam do nowego miejsca Czarów, gdzie na bierząco będę uzupełniała wirtualne półki pojedynczymi i jedynymi w swoim rodzaju produktami wychodzącymi spod moich rąk. 
Przy okazji postanowiłam ożywić  blog, wpisy będą traktowały o tym cow sklepie, ale bardziej luźniej i obszerniej. Trzymajcie kciuki żeby minęła mi ta blogowa blokada, bo to było bardzo sympatyczne miejsce :) 

pozdr Al 

10 komentarzy:

 1. To ja jako pierwsza ! Trzymam mocno :) Bo Twój blog i zdjęcia są wspaniałe !

  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością na dalsze wpisy, a do sklepu na pewno zajrzę :) też jestem zakochana w drewnie, sosnowych komodach i bukowych szafkach :) Bo naturalne, bo eko, bo takie ciepłe i przytulne a do tego wszystkiego piękne... czego chcieć więcej? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej trzymamy kciuki! Pomysł ze sklepem to strzał w dziesiątkę, mało jest takich konkretnych sklepów, w których wychodzą oryginalne rękodzieła. Życzę powodzenia i czekamy z niecierpliwością na dalsze rozwinięcie bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam mocno kciuki i czekam na dalsze wpisy :)

  OdpowiedzUsuń