15 października 2011

ksztanka


Pewna Kasztanka, jak nazwałam komodę z TEJ notki dała nam popalić. Dobrze, że blisko był mój Osobisty Stolarz i pomógł w najkrytyczniejsych momentach :) Uzupełnił odpryśnięte forniry i kawałki nóżek i nie dał popaść w panikę kiedy kasztanowa bejca wybrana przez klienta okazała się po wyschnięciu i polakierowaniu mahoniową na lustrzanej ramie i skrzyni, a kasztanawą (jak miało być) na i w szufladach. I po złorzeniu mebla okazało się, że ne jest dobrze. 
Szybkie szlifowanie, rozcieńczanie bejcy, próbki... malowanie, lakierowanie i na koniec wosk w średnim dębie. Wyszła bardzo ładnie:) 
tylko zdjęcia po wniesieniu jej do domu klienta i nałorzeniu kamiennego blatu nie wyszły. Więc z czasem uzupełnię historię Kasztanki :) 

i znów sprawdziło się powiedzenie, że tylko spokój możne nas uratować :) 

♥ renowacje!

4 komentarze:

 1. ;-)
  no tak nazywanie mebli fajna sprawa
  ciekawe jak mój kredensik nazwiesz ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Carr- w trakcie pracy z nim pewnie jakoś go ochrzczę. Kasztanka jednak poszła na pierwszy ogirn bo drzwiczki będą dopiero za jakiś czas:)

  OdpowiedzUsuń
 3. pug puppies for sale
  pug puppy for sale near me
  teacup puppies for sale near me
  french bull dog for sale near me
  french bulldog pupies for sale
  cheap pugs for sale
  teacup pug
  teacup pug puppies for sale
  black pugs for sale
  pug puppies for sale,pug puppies for sale near me
  teacup pugs for sale,teacup pugs,French BullDog Puppies for sale,Black French Bulldog puppiesfor sale near me,Frenchies for sale near me,French Bulldog puppies for sale under,teacup pugs,pug puppies near me,teacup pugs,Frenchies puppies for sale,French bulldog for sale,mini French Bulldog puppies for sale,baby pugs for sale,pug breeders near me,pugs puppies for sale,black pug puppies for sale,miniature pug,pug puppies,pugs for sale near me,pugs for sale near me,pugs puppies,Fawn French Bulldog puppies for sale,pugs for sale,baby pugs for sale

  OdpowiedzUsuń