8 października 2011

ciąg dalszyRozlało się, a było tak pięknie. Ciepło i słonecznie...

Kilka dni temu bylo o deskach podłogowych, otóż deski były potrzebne do wykonania ram, które zostały domówione do tego malutkiego :) stoliczka kawowego wykonanego przez mojego Mężczyznę. Stół był  na zamówienie, że starego drewna, dlatego i ramy nie mogły być z byle czego :)szukam nazwy dla tych dziwnych ram :) 
dobrego weekendu!
Al.

11 komentarzy:

 1. o rany pięknie to wygląda szkoda, że nie widzę całości

  OdpowiedzUsuń
 2. Stolik prezentuje się wspaniale.Czy on jest pobielony woskiem?
  Rama ma śliczny kształt

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaha... ramy i stol nie maja ze soba nic wspolnego, tak??? Stol jest niesamowity! Normalnie szok! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Aleksandro! Dziękuję za odwiedziny. Z przyjemnością przeczytałam Twoje posty i z zazdrością muszę stwierdzić, że zazdroszczę osobistego stolarza:-) Mi chodzi mnóstwo pomysłów po głowie ale brak doświadczonych osób obok pali je w panewce. A wykorzystywałaś może deski ze starej stodoły? Chodzi mi po głowie przerobienie ich na meble kuchenne ale gdzieś słyszałam, że "to coś" czym były impregnowane może cuchnąć i nie można tego pomalować.
  Życzę Ci wielu przyjemnych chwil z drewnem!

  OdpowiedzUsuń
 5. Sielskie Klimaty- eżeli były stosowane jakiś smołowe impregnaty albo ksylamit (dawny imrgnat do podładów kolejowych) to w pierwszym przypadku mogą być kłopoty z czyszczeniem, a w drugim z zapachem. Ale to rzadkie przypadki. Trzeba indywidualnie podejsc do pozyskiwanego drewna.
  Niemniej z desek ze starej stodoły jak najbardzej można zarojektować kuchnię :):) i wykonać zajmujemy się takimi rzeczami. Jak i pozyskiwaniem drewna ze starych stodół, młynów czy innych szop itd. Jak byś miała już takie drewno a stnae zawsze łatwiej zacząć relaizacje :) i dziekuje za miłe słowa. Blog narazie "roztrzepany" jak i ja, alepowoli wdrażam się w prowadzenie

  Dagi- i stół i ramy zamawiała jedna osoba wiec nijako są do kompletu:) Jedna rama pojechała już ze stołem do Austrii, ale klientka domówiła jeszcze i pod czujnym okiem mentora zaczęłam je sama produkować. Po zrobieniu 3 stwerdzam, że bułka z masłem

  Jaga- na zdjeciach stół jest surowy, deski poprostu z czasem tak się przebarwiły

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć Olu, gdzieś miałam artykuł sprzed kilku lat o wnętrzach zamku położonego we Francji. Do tamtego stylu pasowałby Wasz (lub już nie Wasz) :) stolik. Jest bardzo oryginalny i niebanalny. Ciekawa jestem jak będzie wyglądało to austriackie wnętrze, do którego stolik pojedzie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kasia- jak bedzie wyglądał we wnętrzu tego się pewnie nie dowiem... ja też natknęłam się kiedyś na pewnie "podobne zdjecia" ale pamięć mam czasami dobrą, ale krótką:) Mężczyzna twierdzi, że dostał wydruk kawałka stołu na wzór i nic wiecej sie nie dowiesz.. :) a i mnie ciekwi skąd ta inspiracja była :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dechy już mam - rozbieramy właśnie starą stodołę...:-) a w jej miejscu postawimy nową (ta stara niestety wali się i nie ma szans na remont)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sielskie Klimty- a planujesz całą kuchnię z tego drewna zrobić czy tylko poszczególne cześci?
  Są stolarze specjalzujący się tylko w meblach ze starego drewna, realizująy projekty można nawiązać współpracę :)

  jesteś z Warszawy?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czarnusiu ten stół jest przepiękny!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. pug puppies for sale
  pug puppy for sale near me
  teacup puppies for sale near me
  french bull dog for sale near me
  french bulldog pupies for sale
  cheap pugs for sale
  teacup pug
  teacup pug puppies for sale
  black pugs for sale
  pug puppies for sale,pug puppies for sale near me
  teacup pugs for sale,teacup pugs,French BullDog Puppies for sale,Black French Bulldog puppiesfor sale near me,Frenchies for sale near me,French Bulldog puppies for sale under,teacup pugs,pug puppies near me,teacup pugs,Frenchies puppies for sale,French bulldog for sale,mini French Bulldog puppies for sale,baby pugs for sale,pug breeders near me,pugs puppies for sale,black pug puppies for sale,miniature pug,pug puppies,pugs for sale near me,pugs for sale near me,pugs puppies,Fawn French Bulldog puppies for sale,pugs for sale,baby pugs for sale

  OdpowiedzUsuń