26 maja 2013


W mojej pracowni drewno wybieram, tak aby podczas wykończenia wykorzystać jego właściwości. Nie mam swoich ulubionych gatunków, gdyż lubię wszystkie. Co jakiś czas chętniej sięgając po inne. Ostatnio swój renesans w ofercie miał dąb. Występujący w postaci liter na bloczkach, stołków, liter tradycyjnych. 

Tym razem chciałam pokazać brzozę, która jest twarda, jasna i dość jednolita z błyszczącymi falami widocznymi pod słońce. Bardzo ładnie dająca się wybarwiać. Gładka i majestatyczna.

Do wyrobu dekoracji  sięgałam po nią dość rzadko, choć wśród klientów CZD są jej zwolennicy.  
 Właśnie ta idealnie poprawna brzoza została podstawą  nowej linii wykończeń Czarów OLD WOOD TEXTURE. Litery w naturalnych brązach mieszających się ze sobą, cieniowanych i podgryzionych zębem czasu. Opowiadają o sobie. Nie jest to zbieranina przypadkowych efektów, ale historie jakie siedzą w mojej głowie.

19 komentarzy:

 1. och jaka piękna!!! będzie dostępna w sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. była ;)
   ale można zamówić litery w takim wykończeniu

   Usuń
 2. Jak kiedyś malowałabym wszystko na biało, tak dzisiaj jestem zakochana w tym kawałku drewna, strukturze, kolorze... farba zniszczyłaby tutaj wszystko :) Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czasami maluję na biało, ale tu się tyle napracowałam, że za pomalowanie kulka by się należała ;P


   Usuń
 3. Nie no! Musze taka miec!
  Zamawiam A jak Aga :)
  Takie właśnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. O jeszcze takie T jak Tom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne rzeczy tworzą się w Twojej głowie. A to moja ulubiona litera alfabetu, u mnie też byłoby jej dobrze. pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest chyba coś dla mnie. A jak Ania, Antonina i jeszcze T jak Tymon...to robimy magnesiki?

  OdpowiedzUsuń
 7. W Twoich zdolnych rączkach wszystko nabiera czarującego wyglądu :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękna ta litera A. Uwielbiam typografię we wnętrzach

  OdpowiedzUsuń
 9. Litery - w takim stylu w dodatku - bardzo mnie zachwycają!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Olu:) Jaka piękna! Przepiękna wprost! Raz jeszcze dziękuję za magnesowo - podkładową przesyłkę:) Serdeczności nadmorskie!

  OdpowiedzUsuń
 12. piękne A, takie refleksyjne z tą historią w tle ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Al cudne jest to A!!! a ja dziś wpadłam na pomysł, aby zamiast tego serca co mam nad HOME napisać jeszcze "MY" :) i chyba sobie zamówię takie literki u Ciebie...:))) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 14. Pięknie wyszła ta literka ;D Idealna dla mnie - A jak Ania :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Cudowne! Ja szukam metalowych liter by stworzyć napis BAR nad moją szafką na wina, ale jak zobaczyłam tą literkę to się teraz zastanawiam czy nie zrobić tego napisu właśnie drewnianego z Twoich liter... hmm... no to mi dałaś do myslenia..

  OdpowiedzUsuń
 16. ojjjj..od dawna do Ciebie zaglądam i zachwycam się rzeczami, które tworzysz. Drewno jest nie tylko nad wyraz wdzięcznym materiałem do obróbki, ale i zachwycające w wyglądzie i dotyku..Szalenie podobają mi się przedmioty, które tworzysz:) Pozdrawiam ciepło z pochmurnego Miasta.
  i.

  OdpowiedzUsuń