7 marca 2016

ladnebebe, Liska i talerzeBardzo mi miło, że talerze Czarów znalazły się w jednym z zestawień matek egoistek opublikowanym na portalu labnebebe


Wybierała min. Eliza Morawska autorka White Plate, O chlebie, O jabłakach.. której chyba szerzej przedstawiać nie muszę, ale koniecznie muszę Wam jeszcze pokazać warzywne burgery i talerz z drewna gruszy :))


przepis i żródło KLIK 8 komentarzy:

 1. Bardzo apetycznie wygląda ten burger - narobiłaś mi ochoty i chyba będę musiała się wybrać do sklepu zrobić zakupy, żeby stworzyć choć odrobinę podobne cudo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja już na dzis menu ustaliłam, ale w najblizszym czasie musze zrobić dzień burgera :) moze być warzywny !

   Usuń
 2. Zdjęcie burgera jak dla jakiejś restauracji :) Jak w domu robię to nigdy nie udało mi się uzyskać takiego efektu :) Tak to jest - oczekiwania, a rzeczywistość to dwie różne rzeczy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Warzywnym burgerem bym się nie najadł :) Takie drewniane talerze mają jakieś zalety w porównaniu do ceramicznych, czy po prostu taki dla ozdoby?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nice post, things explained in details. Thank You.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda super, ja bym się najadł, ale trzema, hehe :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem przekonany, że ten blog powinien znajdować się znacznie wyżej. Fajnie opracowane artykuły.

  OdpowiedzUsuń
 7. يبدأ علاج القدم السكر بالفحص المبكر والتشخيص المناسب والعناية بالقدم من خلال برنامج طبي دقيق وتعديل مستوى السكر في الدم وضمان كفاءة الدورة الدموية في القدم ولهذا فيجب المتابعه مع دكتور قدم سكري ذو خبره كبيره لعلاج القدم السكري.

  OdpowiedzUsuń