20 maja 2013

OAK SLICES FOR CUPS by: CZARY Z DREWNA

Hello Monday!

Wiem, że większość Was wyczekuje już w dusznych biurach piątku... i nie spodoba im się to co napiszę, ale dla najbliższy tydzień mógłby mieć przynajmniej 10 dni roboczych. Gdyż mam ostatnio tęgie postanowienie, że weekend to czas wolny :) 


13 komentarzy:

 1. ja tam nie mam nic do poniedziałków.. i wiem, że od października to właśnie na poniedziałek będę wyczekiwała.. bo w weekendy będzie szkoła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe o tym samym z mężem rozmawialiśmy ostatnio... że w weekend nie pracujemy!
  ale się raczej nie da...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie urocze to zdjęcie :)
  Miłego tygodnia!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tylko w weekend mam męża 24 h na dobę, więc ryjemy od rana do nocy jak szaleńcy :O ogród, który nadal jest w większości placem budowy, wymaga ogromu pracy - weekendy sa więc na bank u nas pracujące na 200% obrotach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. i bardzo dobrze! tak trzymaj:) nie wolno się zapracowywać:) super podkładeczki i widzę, że kalina króluje...:))) u mnie na niedzielnym pikniku też było jej sporo w wazonach:) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Popieram i od lat próbuję wcielić w życie :)
  Piękne zdjęcie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. znowu się czymś zachwyciłam - te podkładki pod kubki ;) ;) Heh, też sobie postanowiłam kiedyś, że weekendy kompletnie wolne, ale czasem tak się organizuję, że mi wychodzi dokładnie odwrotnie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. I every time spent my half an hour to read this webpage's articles or reviews all the time along with a cup of coffee.

  My website: revitol

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak trzeba ...odpoczynek jest bardzo ważny....Pa....

  OdpowiedzUsuń
 10. A te cudne podkładki są moje :) Czy w najbliższym czasie będą może jesionowe?

  OdpowiedzUsuń