31 grudnia 2011

prezenty z nutką pasji


Mój R znalazł pod choinką nowe sakwy, kiedy je zobaczyłam stwierdziłam, że jak nic będą pasowały do nowej Kawaki W 800 jaką pojechaliśmy na tegoroczną wyprawę wakacyjną, podczas której stare torby bardzo się zniszczyły 


Od przyjaciół, którzy w tej wyprawie dzielnie towarzyszyli (samochodowo)  
dostaliśmy piękny atlas ze specjalną dedykacją: 
 "póki jeszcze możecie... " 

w tym roku na wyprawę pojedziemy bez nich, gdyż na przełomie czerwca/lipca spodziewają się kolejnego potomka :) 


jeszcze tylko
styczeń- szybko minie, bo już prawie styczeń 
luty, krótki jest wiec zleci raz, dwa 
i marzec, a marzec to już prawie wiosna...

11 komentarzy:

 1. Też zacności wielkiej prezenty, tak, póki jeszcze można , zwiedzajcie na swoim rumaku ;)) ale nie jest powiedziane, że potem to już nie, w samochodzik i dalejże w świat z przychówkiem, my w piątkę do tej pory razem co wakacje zwiedzamy :)) i tak od lat wielu, no a ta wiosenka, pomimo "tylko" 3 miesięcy wydaje się taka odległa i śnieżkiem sypnęło w okolicach Warszawki... dzisiaj :))
  uściski kochana !

  OdpowiedzUsuń
 2. Olu:) Ale fajny Wasz środek lokomocji:) Mój Małżonek marzy od dawna o takim cacku typ Transalp:) Na razie do zwiedzania wykorzystujemy samochody:)
  Fajna wyliczanka wiosenna:) U mnie w świadomości jest 15 luty, bo dzień od połowy lutego jest już zauważalnie dłuższy:)
  Olu, samych dobrych dni w Nowym Roku! I wielu czarodziejskich inspiracji:)
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest nasze marzenie (znaczy mojego małzonka i moje)-takie wyprawy motocyklowe. Ale to chyba sie spełni, jak dzieci dorosna i nie trzeba będzie ich zabierać na wakacje- dla pięciu osob musi być auto i to duże:)
  Buziaki
  M.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaaa! Oszalałam kompletnie, kiedy przyczytałam tego posta! :D
  Nie dość, że jesteśmy imienniczkami, mamy podobne zaiteresowania i sprzęty, to na dodatek również pasje :)!!! Jeździmy z M. różnymi motocyklami, ponieważ mój mąż kocha ciężkie smoki, a ja raczej preferuję coś bardziej zwinnego i szybkiego (ostatnie dwa sezony FZ6 i SV 650), ale z końcem sezonu do naszej stajni dołączyła Honda VTX 1800 :)))! Widzimy się więc w drodze! Szczęśliwego Nowego Roku i byle do wiosny Oleńko!:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ula, u nas na śląsku też podsypuje i topnieje :) uwielbiamy jeździć, jak będzie potomstwo będziemy pakować w samochód i wio! a co:) potem szybko podrosną i nie będą pewnie chciały ze starami hehehe...

  Anex, dziękuje i nawzajem :) aż miło poczytać o zainteresowaniach!

  Maggie, a mnie się 5 osobowa rodzina marzy, póki co "możemy" i jeździmy, "a bachorki szybko też się nauczą..." jak mawia mój R

  Ola, noooo proszę! mój R kocha jeszcze weteranki, składa ich kilka ale ja się już gupbię... Kawki te o których pisałam W650 i W800, od zeszłego roku składa też Junaka, którego w worku dostałam na urodziny :) i może na przyszłą okrągłą rocznicę go dosiądę. Ja na razie jeżdżę jako pasażer, bo nie posiadam prawka, ale nauczę się i nadrobię w tym roku dostałam mój 1, taką małą 50 zarejestrowany jako motorower jest i miałam jeździć, bo na to prawka nie potrzeba... kumple na mnie 'kaskader' wołają. R karze mi ćwiczyć i się uczyć i przestrzega, że cięższy sprzęt mi pewnych rzeczy nie wybaczy :)


  a życzenia dziewczęta będę składała później gdyż zaplanowałam sobie dzień w domowych pieleszach i będę miała jeszcze dziś czas na notkę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Padam po prostu!!! Junak mężowy stoi częściowo odremontowany i czeka na nowe życie! Widzę, że i nasi panowie mieliby o czym rozmawiać:D! M. też kocha wszystkie stare motocykle z duszą. Alem się wzruszyła:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. OOO! a jaki model? Mój ma być M7, może ich spikniemy częściami się powymieniają :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fajnie! Okazuje się, że większość bloggerek to moto-fanki. Olu i Rikikiki nieźle się zgrałyście dziewczyny :). My pomyślimy o dwóch kółkach jak rodzina podrośnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kasiu, Ty też?!:D Istne szaleństwo!

  OdpowiedzUsuń
 10. pug puppies for sale
  pug puppy for sale near me
  teacup puppies for sale near me
  french bull dog for sale near me
  french bulldog pupies for sale
  cheap pugs for sale
  teacup pug
  teacup pug puppies for sale
  black pugs for sale
  pug puppies for sale,pug puppies for sale near me
  teacup pugs for sale,teacup pugs,French BullDog Puppies for sale,Black French Bulldog puppiesfor sale near me,Frenchies for sale near me,French Bulldog puppies for sale under,teacup pugs,pug puppies near me,teacup pugs,Frenchies puppies for sale,French bulldog for sale,mini French Bulldog puppies for sale,baby pugs for sale,pug breeders near me,pugs puppies for sale,black pug puppies for sale,miniature pug,pug puppies,pugs for sale near me,pugs for sale near me,pugs puppies,Fawn French Bulldog puppies for sale,pugs for sale,baby pugs for sale

  OdpowiedzUsuń