11 września 2011

niedzielny chaosik


Zostałam słomianą wdową na kilka dni i pach! wpadło mi do głowy gruntowne odświeżanie kuchni. Od nowych fug na ścianach, przez odmalowanie pobrudzonych scian po zmianę kolorystyki mebli. 

Szewc bez butów chodzi, Mężczyzna Mojego Życia projektuje i wykonuje piękne wielkie drewniane min. kuchnie, a w naszej klitce mam staruchy-paździuchy pomieszane z drewnianymi, a projekt naszej pięknej kuchni czeka na relizację w segregatorze z projektami.

Jak widać na załączonym obrazku walczę. A w myślach mam piekny obrazek tego jak chciałabm swoją nową-świeższą kuchnie widzieć. Szlifowane tego "cudonego" zielonego koloru zajęło mi całą sobotę, teraz staram się zamalować plamy bielą, a w zamyśle kolor wierzchni ma być biały z nutą tabaku. 

Miłego dnia!

Al.  ps. 
Odpowadając na pytanie Katarzyny, uchwyty- gałczki Arte Metal przedstawiciela włoskiej firmy Bosetti Marella, gdyż  pasują mi do zawiasów jakie mam w nowej dewnianej części kuchni. Mam fisia na punkcie produktów tej firmy jak  i odsadzonych zawiasów. Które są zjawiskowe  w porwnaniu z puszkowymi potworami... Klasyczne, ładne i pasują do farbki w kolorze starego złota, którą często stosuję.

7 komentarzy:

 1. Al. najgorsze to chyba szlifowanie? A co z uchwytami meblowymi? Zmieniasz? Czekam na ciąg dalszy relacji z metamorfozy kuchni. Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oryginalne uchwyty do mebli znajdziesz na Angra Sklep.

   Usuń
 2. Kasiu- szlifowanie było ... ciężkie, stra farba się "zgrzewała, zmieniała, metamorfozowała..." i wszystko inne co najgorsze może robić farba podczas szlifowania. Szafki na zdjęciach to graty jeszcze o dziadkach drewniana konstrukcja obita płytą paździochową czy tam pilśniową. Na szczeście kiedyś robili lepsze płyty niż teraz :) zeszlifowałam wreszzzzcie. Pomalowałam i zrobiły mi się jakieś "wrzody" na farbie czeka mnie teraz ręczne szlifowanie tych plam.

  Uchwyty będą proste, ponieważ chwilowo mam w domu tylko gałeczki, które pasują do zawasów jakie stosujemy w projektowanych meblach ... zawsze w domu coś zostaje to żal nie wykorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no tak wolny weekend ;p
  marzy mi się szlifierka ;-)
  czekam na efekt końcowy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. hehee jak zawsze :) ja i moje adhd, jak skończe bedziemy szampana otwierać :P

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieje, że mnie na niego zaprosicie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. pug puppies for sale
  pug puppy for sale near me
  teacup puppies for sale near me
  french bull dog for sale near me
  french bulldog pupies for sale
  cheap pugs for sale
  teacup pug
  teacup pug puppies for sale
  black pugs for sale
  pug puppies for sale,pug puppies for sale near me
  teacup pugs for sale,teacup pugs,French BullDog Puppies for sale,Black French Bulldog puppiesfor sale near me,Frenchies for sale near me,French Bulldog puppies for sale under,teacup pugs,pug puppies near me,teacup pugs,Frenchies puppies for sale,French bulldog for sale,mini French Bulldog puppies for sale,baby pugs for sale,pug breeders near me,pugs puppies for sale,black pug puppies for sale,miniature pug,pug puppies,pugs for sale near me,pugs for sale near me,pugs puppies,Fawn French Bulldog puppies for sale,pugs for sale,baby pugs for sale

  OdpowiedzUsuń