1 lipca 2011

kilka słów wstępu

Moją pasją jak i sposobem na życie stało się w bardzo ogólnym tego słowa znaczaniu. Zajmuję się malowaniem, projektowaniem, przerabianiem, restauracją  nowych jak i strych mebli i przedmiotów drewnianych. I nie tylko drewnianych.  Uwielbiam nadawać nowy styl zużytym, zniszczonym i nadgryzionym zębem czasu rzeczom. Również nowe pozbawione duszy rzeczy są dla mnie materiałem do twórczej pracy.
Inspiracją jest dla mnie każdy dzień, przyroda, ludzie i kompozycja świata w około.
Lubię słuchać o gustach i upodobaniach każdego z osobna. Każdy z osobna to istna kopalnia pomysłów na to jak upięknić można jego otoczenie.

Moje skupienie i uwaga zwrócona głownie ku drewnu wiąże się z moim ukochanym. Osobistym Stolarzem, który wprowadził mnie w drewniany świat mebli i zaraził mnie pracą :)

2 komentarze:

 1. O niee, zaczęłam od 2014 roku i już doszłam do końca ;-(

  OdpowiedzUsuń
 2. pug puppies for sale
  pug puppy for sale near me
  teacup puppies for sale near me
  french bull dog for sale near me
  french bulldog pupies for sale
  cheap pugs for sale
  teacup pug
  teacup pug puppies for sale
  black pugs for sale
  pug puppies for sale,pug puppies for sale near me
  teacup pugs for sale,teacup pugs,French BullDog Puppies for sale,Black French Bulldog puppiesfor sale near me,Frenchies for sale near me,French Bulldog puppies for sale under,teacup pugs,pug puppies near me,teacup pugs,Frenchies puppies for sale,French bulldog for sale,mini French Bulldog puppies for sale,baby pugs for sale,pug breeders near me,pugs puppies for sale,black pug puppies for sale,miniature pug,pug puppies,pugs for sale near me,pugs for sale near me,pugs puppies,Fawn French Bulldog puppies for sale,pugs for sale,baby pugs for sale

  OdpowiedzUsuń