4 stycznia 2015

Witajcie w  Nowym Roku :)) 
Zanim 2015 się na dobre rozkokosi w sercach i planach jeszcze migawka z roku ubiegłego.. instagramowo/flipgramowa dla tych, co widząć podupadły blog stwierdzili, że Czary odeszły do lamusa. Nic z tych rzeczy mam się dobrze i w jednym z postanowień noworocznych wzmianka o blogu jest podkreślona grubą kreską!

2014 był tak samo długi jak i bardzo krótki. Niezaprzeczalnie bardzo pracowity, chwilami wręcz monotonny. Trochę szalony, urozmaicony kilkoma ciekawymi podróżami. Marzeniami, które się spełniły. Wypełniony szczelnie drewnianymi realizacjami.


Jak oceniacie Wasz poprzedni rok??? 
Ja życzę wam wszystkiego lepszego  Al

11 komentarzy:

 1. 2014 był inny, ciekawy, eksperymentalny, hobbistyczny, rozwijający naszą wyobraźnię........ Mam nadzieję, ze 2015 będzie dwa razy lepszy! Tego i Wam życzę :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. o takk!!! Niech będzie nawet 3 razy lepszy :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny był Twój rok! Oby ten był równie udany, tego Ci życzę, a sobie po cichu obiecuję, że w tym roku w końcu coś wyczarowanego przez Ciebie zagości w naszym mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo to bardzo mi miło :))
   To ja życzę spełnienia planów !

   Usuń
 4. Był spokojny i szczęśliwy, a to za sprawą Maleństwa :) pierwszy raz patrząc "z góry" na Nowy Rok widzę zupełnie białą kartę i nie mam żadnych postanowień, ani jednego! pomyślności w 2015 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i tak najlepiej, nie gonimy za niczym :))
   wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa!

   Usuń
 5. bardzo lubię takie filmiki :D 2014 był dla mnie między innymi rozpoczętą nową przygodą wraz z blogiem :) wszystkiego LEPSZEGO na 2015! pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo inspirujący był to rok, podglądam od jakiegoś czasu na Instragramie :))) Wszystkiego co najlepsze na ten nowy rok życzę - oby był 10 razy lepszy i 10 razy bardziej drewniany :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie o milionie wspaniałych chwil zapomniałam do zobaczenia na IG i wszystkiego wspaniałego i dla Ciebie :))

   Usuń
 7. Dlugo Cie tu nie bylo Al, ciesze sie, ze jestes, brakowalo mi Twoich Czarow :-)
  Deska sliczna, ale niestety nie wygram, bo:
  jako niepodzielajaca wszechpanowania FB, nieprowadzaca bloga, dbajaca o ochrone danych osobowych (skrzynka mailowa po podaniu gdziekolwiek adresu zarzucana jest SPAMem)
  pozostane tytaj 'anonimowa'
  Ale wiem, ze bedzie tylu chetnych, ze ta Marokanska Pieknosc nie pozostanie bez wlasciciela :-) I dobrze
  Pozdrawiam
  Imienniczka

  OdpowiedzUsuń